כל מה שרציתם לדעת על חתונה בטבע

כל מה שרציתם לדעת על חתונה בטבע

בשעה טובה, סוף סוף הזוגיות שלכם עומדת לעלות שלב. הוא כרע ברך, את אמרת כן וכעת הגיע הזמן לתכנן את החתונה שלכם. כמו כל הזוגות בימינו, אתם רוצים להיות הכי מיוחדים שאפשר ולהפוך את החגיגה שלכם לבלתי נשכחת. האם יצא לכם לחשוב על ארגון של חתונה בטבע במקום באולם?

מה צריך לקחת בחשבון כשמתכננים חתונה בטבע

  • הכל מתחיל בלוגיסטיקה – חתונה בטבע דורשת השקעה נוספת מלבד ההוצאות הרגילות של חתונה. גנרטורים לחשמל במידה והחתונה מתקיימת בערב, שירותים במידה ולא קיים באתר הטבע מבנה שירותים, ועוד.
  • שלטי הכוונה – חתונות בטבע יתקיימו בחלק מהמקרים במיקומים שלא בהכרח מיועדים לאירועים, אך עברו התאמה. מומלץ מאוד להכין שלטי הכוונה באיזור המתחם על מנת לסייע לאורחים להגיע בביטחון ובקלות.
  • מזג האוויר – אחד הגורמים המכריעים בקיום אירוע בטבע, הוא מזג האוויר. אם לדוגמא הוחלט להתחתן בחודשי הקיץ כדאי לדאוג לאיוורור ומיזוג נייד על מנת להקל על החום ולהנעים את זמנם של האורחים. באותה נשימה במידה ושורר קור מקפיא או שעתיד לרדת גשם, האירוע עלול להיהרס. ההמלצה הטובה ביותר היא לקיים את האירוע בסוף הקיץ ועונות המעבר בהן מזג האוויר נוח יותר. אם בכל זאת מתקיים האירוע בחורף בימים בהם צפוי גשם מקומי, ניתן להציב יריעת אוהל.
  • אוכל – לאחר שנבחרו שירותי הקייטרינג כדאי לוודא שהם ערוכים להגיש את המזון בחיק הטבע; שבאמתחתם מקור מים מספק, כלי אכסון וכיסוי אסתטיים ועוד.
  • אסתטיות – אם כבר באסטיות עסקינן, כדאי להתעכב על נושא זה. על אף שמדובר באירוע בטבע, האורחים עדיין יגיעו כשהם מהודרים ולבושים למשעי. כדאי לדאוג לכך שהאדמה תהיה מכוסה או לכל הפחות נקייה מלכלוך ובוץ, על מנת למנוע מקרים לא נעימים.

ערב בלתי נשכח לכל המשתתפים

לפעמים, כל מה שצריך בכדי להפוך את הערב לבלתי נשכח עבור כל מי שלוקח בו חלק, זה רק לשבור את הקירות ולצאת לטבע! אין פלא שחתונות בטבע הפכו פופולאריות כל כך; הן מאפשרות סגנון אחר, פריצת גבולות ובעיקר – שלווה ויופי. אם חתונה בטבע היא מה שאתם מחפשים ליום הגדול שלכם, זה הזמן ליצור קשר!

כתוב/כתבי תגובה