המדריך המלא כיצד לבחור קייטרינג לחתונה שלכם

המדריך המלא כיצד לבחור קייטרינג לחתונה שלכם

מזל טוב! סוף סוף זה קרה; אתה כרעת ברך, היא אמרה 'כן' וכעת הגיע הזמן להתחיל לתכנן את האירוע שתמיד חלמתם עליו. כל זוג מאורס יודע שאחד הקריטריונים לחתונה מוצלחת, הוא האוכל המוגש. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבחור קייטרינג לחתונה שלכם! כזה שיהיה לא רק טעים ומגוון, אלא גם מתאים לאופי החתונה.

כאן נשאלת השאלה, האם הקייטרינג שיוגש בחתונה שלכם יהיה בשרי או חלבי? ובכן, הבחירה לא פשוטה בכלל מכיוון שכל בחירה תשתלב בצורה אחרת בסגנון החתונה שלכם.

קייטרינג לחתונה – בשרי או חלבי?

ראשית כל, כדאי להבין כיצד אתם מתכננים את החתונה שלכם; האם היא תהיה קטנה ואינטימית, או מפוארת? האם אתם מעוניינים בחתונת ערב ביום חמישי או באווירה כפרית של שישי בצהריים? כל אלו אינם חובה בתהליך קבלת ההחלטות אך מנסיוננו, נראה שישנה השפעה לקריטריונים אלו בתהליך בחירת קייטרינג לחתונה שלכם. אם כך, בואו נבין יחדיו את ההבדלים בין סוגי הקייטרינג:

  • קייטרינג חלבי לחתונה – התפריט החלבי מגוון מאוד וכולם יכולים ליהנות ממנו, כולל אלה שאינם צורכים בשר מטעמים אלו ואחריו. התפריט יכלול פסטות, פשטידות, קישים וגם דגים במידה והזוג המאושר בוחר בכך. בנוסף, תוכלו ליהנות מהאפשרות להגיש קינוחים חלביים כגון גלידות, עוגות ועוד.
  • קייטרינג בשרי לחתונה – בניגוד לקייטרינג החלבי, הקייטרינג בהבשרי מאפשר לנו ליהנות ממגוון מטעמים צמחוניים ואפילו מפסטות ופשטידות ללא גבינות וחלב, מבלי שהדבר יפגע בתפריט הבשרי. המשמעות היא שבמובן מסוים, אנו נהנים משני העולמות.

הכל מתחיל בקייטרינג

זה כבר מזמן לא סוד שגולת הכותרת הנחרטת בזכרונם של האורחים היא הארוחה המוגשת באירוע. קייטרינג לחתונה עלול להיות זה שיקבע את הצלחתו או נפילתו של האירוע, ועל כן חשוב מאוד להבין בדיוק את הציפיות שלכם ואת הסגנון אליו אתם מכוונים. מומלץ כמובן להתייעץ עם חברת הקייטרינג; לספר להם על עצמכם ועל הטעם שלכם ושל האורחים שלכם, ולאפשר להם להציג בפניכם תפריטים ומנות שונות שלדעת אנשי המקצוע, יתאימו לכם.