כל הפרטים על קייטרינג לשבת חתן

כל הפרטים על קייטרינג לשבת חתן

אחד הנושאים החשובים ביותר בתכנון חתונה זה נושא האוכל, ליתר דיוק בחירת קייטרינג לשבת חתן. בני זוג רבים מתכננים את האירוע סביב האוכל תוך התייחסות לקהל האורחים שלהם.

מהו אירוע שבת חתן

אירוע זה היה נהוג בבל העתיקה לפני אלף שנה. במסגרת האירוע החתן והכלה עולים לתורה בבית הכנסת ובסיומו של האירוע נהוג לשיר ואף לזרוק סוכריות על האורחים- מנהג זה מסמל שפע ופוריות. לאחר האירוע האורחים מתכנסים לסעודה.

אירוע שבת החתן הינו אירוע שהיה נהוג עוד בבבל לפני כאלף שנה. אצל עדות המזרח האירוע מתקיים בשבת של אחרי החתונה כשאצל עדות אשכנז האירוע מתקיים בשבת שלפני החתונה. באירוע זה החתן והכלה עולים לקריאת התורה בבית הכנסת. בתום התפילה נהוג לשיר ולזרוק סוכריות לכיוונם של הזוג – דבר המסמל ברכה של שפע ופוריות. לאחר סיום התפילה מתכנסים האורחים לסעודה. בשבת חתן כיום מדובר בעשרות אורחים.

הזמנת קייטרינג חוסכת זמן

הזמנה של קייטרינג לשבת חתן עשויה לחסוך לא מעט זמן עבור המארגנים – כך אין צורך לעסוק בהכנת האוכל אלא רק לבחור מקום איכותי המגיש אוכל ברמה גבוהה. משפחות רבות מעדיפות להזמין קייטרינג חלבי לאירוע וניתן להזמין כיום מטעם חברות רבות וליהנות מתפריט מגוון.

הקפדה על כשרות

לאירוע מוזמנים אנשים קרובים כמו בני משפחה וגם חברים של הכלה והחתן.  בשל העובדה כי מדובר באירוע המתקיים בבית כנסת יש חשיבות רבה להקפיד על כשרות ולבדוק כי המזון הוכן לפי שבת. חברות קייטרינג לשבת חתן דואגות להגעת המזון בזמן לכל מקום תוך תיאום עם המשפחה על מנת להבטיח כי האירוע יתבצע על הצד הטוב ביותר. חברות הקייטרינג דואגות לתיאום מלא עם המשפחות במטרה להגיש קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר. בעת חיפוש אחר חברת קייטרינג, ההמלצה היא להסתכל באתרי האינטרנט של החברות השונות על מנת לבחור את החברה המתאימה ביותר מבין החברות . כיום לכל חברת קייטרינג המכבדת את עצמה יש אתר אינטרנט ובו ניתן לראות את ההיצע וכמובן להתרשם מהתפריט העישר במטרה לקבל החלטה לגבי בחירת החברה המתאימה ביותר.