תקליטן לחתונה

תקליטן לחתונה

ההכנות לחתונה כוללות אין ספור סידורים שיש לבצע, החל בבחירת האולם, הצלם, התפריט, הביגוד ההזמנות ועוד.

תקליטן לחתונה

אחת המטלות המרכזיות והחשובות ביותר היא למצוא תקליטן לחתונה אשר יסחוף את הקהל הרב בחתונה ויהפוך אותו לאירוע בלתי נשכח.

המטרה היא שהאורחים ייהנו מהמוסיקה האהובה עליהם וכך הם ירקדו על רחבת הריקודים מתחילת הערב ועד סופו, בשעות הקטנות של הלילה.

בחירת תקליטן

כשיש חברים רבים ובכל פעם מוזמנים לחתונה אחרת, קל להיזכר בתקליטנים יוצאי דופן שהסעירו את האולם. הזוגות הצעירים יוצרים קשר עם תקליטנים שהטביעו את חותמם באירועים ספציפיים ובוחנים את האפשרות שאחד מהם יהיה תקליטן לחתונה שלהם הקרבה ובאה.

כדאי להגיע לחתונות שבהן התקליטנים השונים מופיעים, לחוות שוב את החוויה ולהתרשם מההתנהלות של כל אחד מהם, אופן בחירת השירים, שינויים של הרגע האחרון בהתאם לאהבותיהם של המוזמנים. תקליטן לחתונה חש את הקהל ואם הוא שם לב שסוג מסוים של מוסיקה אינו סוחף אותם לרחבת הריקודים הוא יחזור לסגנונות הקודמים שגרמו לכך שהאורחים קמו מכיסאותיהם ונותרו זמן רב ברחבת הריקודים.

חוות דעת על תקליטן

כדאי לקבל על תקליטן לחתונה גם חוות דעת מהאינטרנט וגם מזוגות שהוא תיקלט בחתונתם. על הרצינות והאחריות שלו, על אופן ההתנהלות מרגע ההזמנה ועד החתונה עצמה.

אחת הנקודות החשובות היא החשיבה המשותפת על הפלייליסט. באופן טבעי הקהל שונה בכל חתונה ולכן יש להתאים לכך את המוסיקה. מוזמנים נהנים מאד לשמוע מוסיקה בסגנון האהוב עליהם, דבר המוסיף המון לאווירה נפלאה בחתונה. תקליטן לחתונה מציע לכל זוג את רשימת השירים המתאימה ביותר בהתאם למידע שקיבל מהם על אופיו ואהבותיו המוסיקליות של הקהל העומד להגיע.

בחירת שיר הכניסה לחופה

אחת המשימות החשובות היא בחירת שיר כניסה לחופה. בפני הזוג עומדות אין ספור אפשרויות של שירים מרגשים בעברית, בלועזית, שירים שהם פסוקים מהתנ"ך ועוד.

תקליטן בעל אבחנה חדה לאור ניסיונו הרב, יודע להציע לבני הזוג כמה הצעות שנראות לו המתאימות ביותר, הוא זורם עם התגובות שלהם, מציע גם שירים בסגנונות קרובים או דומים עד שמתוך כל השירים מחליטים על השיר המתאים ביותר עבורם.