מה חשוב לדעת על משמורת משותפת?

מה חשוב לדעת על משמורת משותפת?

ההחלטה על פירוק המשפחה אף פעם לא באמת פשוטה ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו לא מעט ישראלים אחרים, קצת בהלם מהמצב שבו אתם נמצאים. מי תכנן להגיע למצב הזה ומי חשב שיום אחד משמורת שיכולה להיות משותפת על הילדים זה נושא שידבר אליו? ויחד עם זאת, זה קורה לרבים מאיתנו ולכן אולי תוכלו להתנחם בעובדה שאתם לא לבד. משמורת שהיא משותפת זו למעשה החלוקה של הזמן שכל אחד מההורים מבלה עם הילדים ולכן ברור מדוע זו אחת מהנוקדות הכי רגישות סביב נושא הגירושין. שימו לב שאפילו אם גם אצלכם יש מעט ויכוחים בנושא, לא תמיד חובה לעבור סיוט בדרך אל משמורת משותפת כי השאלה היא איך מתמודדים עם הסוגיה.

משמורת משותפת – אתם חייבים עורך דין מתאים

בין אם אתם רוצים להילחם על משמורת שהיא משותפת ובין אם הסוגיות שמטרידות אתכם בנושא הגירושין הן אחרות, אתם צריכים עורך דין מתאים. רק אם יהיה לכם עורך דין:

  • כמה שיותר מקצועי
  • מנוסה בתחום
  • זמין ואדיב

תוכלו להיות בטוחים שהוא באמת דואג לאינטרסים שלכם. כמו כן, חשוב לזכור שאומנם לפעמים שני הצדדים נלחמים על משמורת משותפת אך מה שחשוב באמת זו כמובן טובת הילדים. לכן חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע, להבין מה אתם באמת יכולים להציע לילדים שלכם ולבחור את עורך הדין הכי טוב שיש שיילחם למען המטרה המשותפת של כולם.

כמה עולים שירותיו של עו"ד בתחום הזה?

משמורת משותפת, הסכמי גירושין וכל מה שקשור לכך זה לא עניין זול. לכן אין ספק שאם תשכילו לעשות את הדברים ביחד ובלי לפגוע זה בזו, הכול גם יעלה לכם פחות. מצד שני, לא תמיד זה המצב ויש רגעים בחיים שבהם הכסף פחות משנה, כי מה שחשוב יותר זה העיקרון או הפגיעה הרגשית. מה שבטוח זה שגם אם אתם לא מצליחים להגיע להבנה, זה עדיין לא אומר שעליכם לבחור את עוה"ד הכי יקרן שיש כדי שהוא ידאג לאינטרסים שלכם. לפעמים אפשר גם לבחור עו"ד שהתעריפים שלו נוחים ועדין להשיג את מבוקשכם, אז למה אתם מחכים?