טיפים לבחירת נדנדה לתינוקות

טיפים לבחירת נדנדה לתינוקות

תינוקות זה קודם כל שמחה – אבל זה גם דורש מכל הורים הוצאה כספית גדולה מאוד מדי חודש. יש הרבה מוצרים שצריך לקנות לתינוקות מחיתולים ופורמולה ועד עגלת תינוקות, כיסא בטיחות ועוד הרבה מאוד מוצרים אחרים. אחד המוצרים שהכי הכרחי וכדאי לקנות לתינוקות שלנו הוא נדנדה לתינוקות. קניית נדנדה לתינוק שלנו יכולה לאפשר לנו לסייע להתפתחות של התינוק שלנו, כך שהוא יתפתח באופן חיובי וטוב יותר.

איך נדנדה לתינוקות יכולה להרגיע גם את התינוק שלך?

אחד היתרונות המרכזיים של נדנדה לתינוקות היא שנדנדה זו יכולה לסייע לנו להרגיע את התינוק שלנו. תינוקות יכולים לחוש חוסר נחת או לבכות בגלל הרבה סיבות שונות כמו גזים, כאבי אוזניים או כאבי בטן, צמיחת שיניים ועוד… . אם אנחנו רוצים להרגיע את התינוק שלנו אנחנו יכולים לשים אותו על הנדנדה והנענוע שלה יכול לסייע לנו להרגיע את התינוק וגם להרדים אותו ביתר קלות.

טיפים להרגעת תינוקות

לא תמיד קל להרגיע תינוקות כאשר יש להם גזים או כאשר צומחות להם השיניים. אם אנחנו רוצים להרגיע את התינוק שלנו אנחנו קודם כל צריכים שתהיה לנו הרבה מאוד סבלנות ויכולת לשאת ולהכיל את הבכי שלו. יש תינוקות שמה שמרגיע אותם זה נסיעה ברכב. תינוקות אחרים נרגעים רק על הידיים של אבא או אמא שלהם, בעוד, תינוקות אחרים נרגעים כאשר עושים להם טיול בעגלה או שמים אותם על נדנדה לתינוקות. 

חשוב מאוד שכהורים טריים תהיה לנו הרבה מאוד סבלנות לבכי ולחוסר הרוגע של התינוק שלנו. ככל שהתינוק שלנו יהיה רגוע יותר, כך הוא יצמח להיות ילד ולאחר מכן אדם בוגר רגוע יותר. כאשר התינוק שלנו נלחץ או חש חרדה חשוב שאנחנו כהוריו, לא נלחץ או נתרגש ופשוט ננסה לתת לו את הזמן להירגע עם כל התמיכה והאהבה שלנו. כאשר לתינוק צומחות שיניים או כאשר יש לו גזים בעיכול – הוא יכול ממש לצרוח ולבכות חזק מאוד וחשוב לתת לו לעשות זאת. הרגעת התינוק שלנו היא טכניקה שנלמד עם הזמן.