בדיקת BDI – כל מה שרציתם לדעת ולא יצא לכם לשאול

בדיקת BDI – כל מה שרציתם לדעת ולא יצא לכם לשאול

אחרי שנים ארוכות מאוד, שבהן עולם המסחר והפיננסים התבסס ברובו על הצהרות אישיות של אזרחים, בנוגע ליכולות שלהם לעמוד בהתחייבויות, המשק נדרש ליצור שינוי. בכדי להבטיח שכל אחד ואחת מאיתנו יקבלו את תנאי האשראי וההלוואות הנכונים להם, ויוכלו לשרוד מבחינה כלכלית, נוצרה מערכת דירוג אשראי, המשפיעה על תהליכי קבלת ההחלטות של חברות וארגונים רבים. כתוצאה מכך, ישראלים שלא מוכנים לקבל את דירוג האשראי שלהם כמו שהוא, מבקשים לבצע בדיקת BDI שהיא בעצם בדיקת דירוג האשראי, וכך לקבוע האם הדירוג אכן תואם את מצבם בפועל.

מה חשוב לדעת על בדיקת BDI?

  1. השפעה על תחום ההלוואות – אם ניתן לשפר את הדירוג על ידי ביצוע בדיקת BDI אתם יכולים לקבל הלוואות בתנאי ריביות נוחים וראליים יותר ובפריסה שמתאימה לצרכים שלכם.
  2. אחזקת כרטיסי אשראי – חברות האשראי מבקשות להגביל את השימוש בכרטיסי האשראי לאזרחים שלא הצליחו להוכיח את היכולת הכלכלית שלהם לאורך זמן, וזאת על סמך המידע המתקבל מתוך מערכת דירוג האשראי.
  3. אפשרות לשינוי – לכל אחד מאיתנו יש את האפשרות לבצע שינוי של דירוג האשראי, על ידי עבודה עם אנשי מקצוע והתאמה של התנהלות כלכלית פשוטה יחסית, לדרישות של חברות הדירוגים השונות. כך שיש לכם תמיד לאן לשאוף ובהחלט אפשר להחזיר את המצב לקדמותו, כלל ואתם עובדים בצורה מסודרת.

פעולה מקצועית יוצרת שינוי כלכלי

נכון להיום, יש חברות ונותני שירותים בעלי מומחיות בתחום בדיקת BDI שמלווים ישראלים רבים בתהליך ההתאמה המחודשת של תנאי דירוג האשראי שלהם. זו היא משימה שטומנת בחובה אתגרים רבים, כמו גם חשיבה מחוץ לקופסה ויכולות התאמה ברמה מאוד גבוהה, ועל כן לא כדאי לבצע אותה לבדכם. אם חשוב לכם להביא את הדירוג למצב שיא ההצלחה, אתם נדרשים להיות זהירים ושקולים, ולהבין מה יהיו ההשלכות של כל צעד ושעל, על החיים של המשפחה שלכם. ואת הראיה הזו ניתן לקבל רק על ידי עבודה עם מומחים שמכירים את ההשפעות של הדירוג.

כתוב/כתבי תגובה