מה חשוב לדעת על חקירה במשטרה על אלימות במשפחה?

מה חשוב לדעת על חקירה במשטרה על אלימות במשפחה?

לצערנו הרב לא חסרים מקרים של אלימות במשטרה ולכן ברור מדוע כל אחד מאיתנו עלול למצוא את עצמו מתמודד עם הסיטואציה המצערת הזאת. חשוב שתדעו שבין אם אתם נמצאים בצד המואשם ובין אם אתם המאשימים, חקירות במשטרה על אלימות בתוך המשפחה הן לא עניין של מה כך. לכן, אם זומנתם לחקירה כזאת, ולא משנה מה הסיבה לכך והאם אתם באמת אשמים או לא, כדאי יהיה לחשוב מראש איך אתם עומדים להתמודד עם העניין. כל טעות שתעשו במהלך חקירה במשטרה על אלימות במשפחה עלולה לעלות לכם מאוד ביוקר בהמשך הדרך ולכן חשוב לעשות הכול כדי להימנע מטעויות מיותרות.

חקירה במשטרה על אלימות במשפחה דורשת ייעוץ מקצועי

כדי להתמודד בדרך הכי טובה שיש עם חקירות במשטרה על אלימות בתוך המשפחה, כדאי יהיה להתייעץ עם עו"ד פלילי ויפה שעה אחת קודם. אפילו אם ברור לכם שאתם לא אשמים, אין לכם מושג עד כמה במהלך חקירה כזאת עלולים לנסות "להפיל אתכם". לכן, אם תקבלו ייעוץ מעורך דין רציני בנושא של חקירה במשטרה על אלימות במשפחה, תוכלו להיות בטוחים שהזכויות שלכם ממומשות ושאתם עושים כל מה שצריך. המעמד של חקירה במשטרה על אלימות במשפחה עלול להיות מאוד מלחיץ, מה שמוביל ללא מעט טעויות. לכן, אם ילווה אתכם עו"ד מקצועי תוכל להרגיש רגועים יותר ולדעת איך להתמודד עם הדברים.

לאיזה עו"ד כדאי לפנות מצב כזה?

חקירות שונות של אלימות בתוך המשפחה הן עניין שקשור לתחום הפלילי כמובן. לכן, אם אתם רוצים לדעת שתתמודדו בצורה הטובה ביותר עם העניין, עליכם לפנות אל עו"ד פלילי. משמעות הדברים שכדאי לבדוק שאתם מתקשרים לעו"ד:

  • עם ניסיון
  • עם המלצות
  • עם זמינות מלאה לכל הלקוחות

אז למה אתם מחכים? שווה כמובן גם לברר שלא תשלמו סכומים מאוד גבוהים על שכר הטרחה כי זה בפירוש לא הכרח. יש היום הרבה עורכי דין שמציעים שירות נפלא במחירים סבירים כך שכדאי להתייחס גם לפרמטר הזה בעת בחירת איש המקצוע שלכם.