למה גם לכם כדאי לחשוב על ייעוץ זוגי? 

למה גם לכם כדאי לחשוב על ייעוץ זוגי? 

אתם שמים לב לאחרונה שהזוגיות שלכם כבר לא טובה כפי שהיא הייתה בעבר? אתם תוהים מה תוכלו לעשות בנידון והאם גם אתם, כמו רבים אחרים, פשוט צריכים להיפרד? אם כך, רגע לפני שאתם עושים צעד דרסטי שכזה, למה שלא תפנו לייעוץ זוגי? ייעוץ זוגי עוזר הרבה פעמים להבין איפה באמת נמצאת הבעיה ומה אפשר לעשות כדי לטפל בה, אז למה שלא תחשבו על כך בחיוב? האמת היא שהרבה יותר זוגות ממה שאתם חושבים כבר פנו בעבר לייעוץ זוגי כך שכדאי לקחת בחשבון את האפשרות הזאת. 

אצל מי כדאי לעבור תהליך כמו ייעוץ זוגי? 

האמת היא שייעוץ זוגי אתם יכולים לעבור היום אצל לא מעט יועצים ומטפלים שונים, כך שבהחלט כדאי יהיה לבדוק במי אתם בוחרים. ראשית, צאו מנוקדת הנחה שלא כל יועץ בתחום הזה יוכל לעזור לכם ושנית, יש טעם לברר שאתם פונים אל אדם רציני שתוכלו לסמוך עליו. לכן, מי שחושב על ייעוץ זוגי צריך לפנות רק ליועץ מנוסה, מוכר ובעל מוניטין בתחום. אתם לא רוצים להרגיש שאתם מבזבזים את הזמן היקר שלכם ולכן חשוב לעשות מראש את כל הבירורים הנדרשים על מנת שתוכלו להבטיח שבחרתם יועץ מתאים. 

האם התהליך הזה ארוך? 

אם יצא לכם לשמוע על אנשים שהולכים לאותו פסיכולוג כבר עשר שנים, ברור מדוע אתם חוששים שגם תהליך כמו ייעוץ זוגי עלול להיות ארוך ומתיש. כדאי לדעת זה כלל לא מדויק, כי חלק מהעניין בייעוץ זוגי זו העובדה שמדובר על תהליך נקודתי. אתם היחידים שתחליטו מתי להתחיל ומתי לסיים את התהליך, ואין ספק שהאופן שבו תתנהלו והמסירות שלכם לעניין ישפיעו על משך הייעוץ. אומנם יכול להיות שגם אחרי הייעוץ תחליטו שאתם רוצים להיפרד, אך לפחות תוכלו להבין את הדברים טוב יותר ולא תישארו עם ספקות. לכן, אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לעזרה לא כדאי לדחות את הדברים ומאוד מומלץ לפנות עוד היום לקבלת שירותי ייעוץ בכל מה שקשור לזוגיות שלכם.