מצעי ג'רסי לילדים – כייף ללכת לישון

מצעי ג'רסי לילדים – כייף ללכת לישון

חם, מלטף, רך ונושם. לא, לא מדובר בגבר הבא שלך ולא במה שמתחתיו אלא שאלה הם כלי מיטה מג'רסי עבור ילדים. הבד חם, התחושה מלטפת ורכה והבד נושם, כלומר, הוא סופג זיעה. היתרון הזה שלו רלבנטי יותר בעולם הבגדים כמובן וגם שם בדי הג'רסי מככבים. הבד דומה מאד לטריקו אבל הרבה יותר עבה ממנו, יותר יציב ממנו ויש לו יתרונות נוספים. הוא לא מתקפל ומתגלגל בקצוות למשל, כך שאין צורך לתפור לו תפרי גימור מיוחדים. מצעים לילדים מג'רסי עשויים מבד שכייף לעבוד אתו, כייף לתפור אותו והכי חשוב, כייף לישון אתו. מצעי ג'רסי לילדים באים בצבעים שונים ובדוגמאות שונות. למרות שהבדים במקור באים בדרך כלל חלקים, דאגו ליצור דוגמאות עבור ילדים שהרי בסך הכל, ילדים הם ילדים וכייף יותר לישון עם מצעים צבעוניים.

מצעי ג'רסי לילדים – חם בחורף קר בקיץ

בדי הג'רסי מתאימים לכל העונות. מגעם נעים, הם עבים יותר מן הטריקו הדק ואפשר ללבוש אותם בעונות שונות. הבד מורכב מ-97% כותנה ו-3% אלסטן, מה שמעניק לו את הגמישות. בד ג'רסי במצעים לילדים יכול להימתח עד ל-25% נוספים לאורכו, כלומר, בכיוון סיבי האורך. במקור היה הבד סריג והיה עשוי מצמר אבל במשך הזמן ולפי הביקוש נעשה הבד מחומרים אחרים וכמובן גם מכותנה ואליסטן, צירוף מצוין עבור מצעי ג'רסי לילדים.

האם ג'רסי או גרסי?

אז זהו, שג'רסי. וזהו שם מקום, לא שם של מישהו שעלה על פטנט אריגה או משהו כזה. האי ג'רסי הוא אחד מחמשת האיים של תעלת לה מאנש, זו שבין אנגליה לצרפת. השמועות מספרות שבאי היו האנשים הראשונים שייצרו את הבד הזה והוא יוצא משם לכל העולם. גם אם זה נכון וגם אם לא, היום הבדים מיובאים מגרמניה וממדינות נוספות. סט של מצעי ג'רסי לילדים יכול להיחשב מתנה מופלאה לתינוקות ולילדים. סט לתינוק יכול להוות מתנה ליולדת וסט לילדים יכול להוות מתנה מצויינת למשפחה שכרגע נכנסה לדירה חדשה או לילדים שקיבלו חדר חדש או מיטה חדשה. תתחדשו ולילה טוב!