פיג'מות ובגדי שינה לגברים

פיג'מות ובגדי שינה לגברים

הגבר המודרני אוהב להתפנק, ואוהב שנוח לו. נראה כי זו גם בחירה נבונה, שכן הגבר המודרני עסוק יותר מתמיד. עם קריירה מחייבת, והדרישה החברתית להיראות טוב, ולא כמו פעם, שגבר "זרוק" שפחות משקיע במראה היה נחשב לפופולרי, יוצרת דרישה במענה נכון בצורת המוצרים הנכונים, כולל פיג'מות ובגדי שינה לגברים.

זה לא מספיק להיראות טוב ולהרגיש בנוח בחוץ, במשרד, ברחוב, בנסיעות, במסעדה, היום הגברים הבינו שמגיע להם בהחלט להרגיש בשיא הנוחות גם בבית, ואפילו כשהם הולכים לישון. עם העלייה בשימוש במזגנים, השינה גם בקיץ הפכה לשינה עם פוך, וכדאי מאוד לדאוג שאתם שמורים ומכוסים עם פיג’מה ששומרת אתכם בפני הקור.

סוגי פיג’מות לגברים

עם העלייה בביקוש, כך התפתח לו שוק שלם ואופנות שונות שהולכות ומשתנות משנה לשנה. כיום ישנו מגוון די מרשים של פיג'מות ובגדי שינה לגברים, והנה כמה מהדוגמאות הפופולאריות לאביזרי ביגוד זה:

  • פיג’מות שרוול קצר – למי שרוצה להיות בנוח וחמים ונעים, אבל לא צריך חימום מלא ומעדיף את הידיים בחוץ, כראוי בחודשי הקיץ
  • פיג’מה שרוול ארוך לקיץ – למי שסובל יותר מקור, או שבוחר לישון עם המזגן בקיץ, יש פיג’מות עם שרוול ארוך אבל מבד דק ונעים שמאפשר את הנוחות של השינה עם פיג’מה בלי החום הרב של בגד ארוך
  • פיג’מה עם כפתור – למי שממש אוהב סטייל, ולהיראות חמוד גם כשהוא הולך לישון, יש פיג’מה ארוכה ועם כפתור סוגר באמצע, עם שרוול ארוך ובד נושם לקיץ

ומה עם החורף?

למרות שנראה שמחצית מהבתים בישראל מצוננים במזגן גם במהלך הלילה, ושאנשים רבים מעדיפים לישון בקיץ כאילו הם בחורף, בכל זאת יש לנו עונות בשנה, ובחורף הישראלי נהיה קר למדי. פיג’מות הקיץ מפנות את מקומן לפיג’מות עבות יותר ומחממות יותר, ויש אומרים מפנקות יותר, כאשר מגיעים חודשי החורף הקרים.

לא רק גברים, אלא גם אבות, ובטח תינוקות רוצים להתפנק. בשביל התינוקות שלכם ישנם אוברולים לתינוקות לחורף, שהם גם חמודים, גם נאים, וגם נוחים מאוד, והם ישמרו על התינוק שלכם חמים ונעים לאורך כל הלילה.