3 טיפים למציאת פסיכולוג בחיפה

3 טיפים למציאת פסיכולוג בחיפה

בעבר הלא רחוק, אדם שהיה פונה לטיפול פסיכולוגי היה זוכה לתגובות לא תומכות במיוחד. כיום הנושא כבר הרבה יותר ברור, בעקבות אורח החיים הלחוץ הנוגע בכולנו. כך, רבים מרגישים צורך למצוא פסיכולוג בחיפה או בכל עיר אחרת, תלוי במקום המגורים של האדם כמובן. אין צורך לנסוע רחוק מידי על מנת למצוא את איש המקצוע שיסייע לכם.

ואמנם, רבים מתקשים למצוא פסיכולוג המתאים להם מבחינת הגישה, שיטת הטיפול והאישיות.

פסיכולוג בחיפה – כיצד לבחור אותו?

לא מדובר בעניין של מה בכך. זכרו כי מדובר בבריאות שלכם והשקט הנפשי שלכם, לכן כדאי מאוד להשקיע בחיפושים אחר פסיכולוג בחיפה בעיקר אם הנכם מתגוררים בצפון ולא מעוניינים לנסוע רחוק מידי בשביל הטיפול שלכם. כדי לעשות לכם קצת סדר, אספנו עבורכם שלושה טיפים יעילים שיוכלו לסייע לכם בתהליך:

  • חשוב מאוד לפנות לבעל מקצוע מוסמך המחזיק ברישיון לעסוק במקצועות בריאות הנפש בתחום המומחיות הספציפי. אל תתביישו לברר את ההכשרה המקצועית שלו ולבקש ממנו להראות לכם תעודות. חפשו פסיכולוג בחיפה שהינו בעל המלצות וביקורות חיוביות רבות, כך תהיו בטוחים שבחרתם נכון.
  • חשוב אף יותר להרגיש בנוח מול הפסיכולוג שבחרתם. זכרו כי מדובר בתהליך אישי ורגיש מאוד שעשוי להמשך תקופה ארוכה יותר ממה שהיה נדמה לכם בהתחלה. מומלץ להגיע לפגישת היכרות על מנת לבחון מקרוב את הכימיה ביניכם.
  • הרגשה טובה נובעת מהגישה של איש המקצוע. עליו להיות רגיש וקשוב אליכם ואל המצוקה שלכם. עליו לא רק להחזיק בידע מקצועי אלא לדעת לקרוא אתכם ואת התחושות שלכם, ובהתאם לכך להציע אפשרויות לתכניות טיפול יעילות.

אל תוותרו על השקט הנפשי שלכם

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולגלות את פלאי הטיפול הקוגנטיבי-התנהגותי, או בשמו הנוסף והמוכר יותר – CBT. אם הנכם מחפשים פסיכולוג בחיפה הגעתם למקום הנכון – אנחנו נמצאים ממש כאן, קרוב אליכם, ומתמחים בשיטת הטיפול המתקדמת. הרשו לנו לעזור לכם וללוות אתכם צעד צעד לקראת חזרה לשגרה בריאה, שלווה ונעימה יותר עבורכם. צרו קשר לייעוץ בהקדם האפשרי ועשו את הצעד הראשון לחיים ללא חרדות.