תופעות גיל המעבר ברפואה הסינית

תופעות גיל המעבר ברפואה הסינית

הטיפול בתופעות גיל המעבר אפשרי, ואף מאוד משתלם. תופעות אלו, המטרידות כמעט את כל הנשים, ופוסחות רק על מעטות, יכולות להוות מטרד רציני שפוגם באיכות החיים ובזרימה הטבעית והנוחה שלנו. ברפואה הסינית ניתן להתמקד בטיפול פרטני המותאם אישית לסוג התופעות שאת סובלת מהן, כך שיעילות הטיפול עולה בהרבה.

תופעות גיל המעבר מטופלות במחטי דיקור סיני, לעיתים בשילוב עם מגע בטכניקות כמו שיאצו או טווינה (סוג של פיסיותרפיה סינית), וכמובן, עם צמחי המרפא הסינים, שגם הם מותאמים אישית לצרכים שלך, ולאופי הטיפול הנבחר לפי הצרכים שלך.

סוגי תופעות גיל המעבר לפי הרפואה הסינית

הרפואה הסינית מסתכלת על הגוף כמכלול, ומתייחסת למגוון המופעים שאת מציגה בגוף ובנפש כאחד, בכדי לשרטט מפה אישית ומדויקת לתופעות גל המעבר שאת חווה. בצורה זו ניתן לברור ולבחור את מהלך הטיפול הנכון ביותר, ולאפשר לך ליהנות מהקלה משמעותית במצבך ללא עיכובים מיותרים.

  • הקדמת הווסת – תופעה מוכרת לא רק בגיל המעבר, אבל בהחלט גם במהלכו
  • הפסקת מחזור – דיסמנוריאה משנית, לרוב סביב גיל המעבר, לעיתים מלווה בכאבים בזמן ואחרי מגע מיני, ואף בליווי שינויים במערכת העיכול.
  • גלי חום – המלווים לעיתים בפנים אדומות, אי שקט ועצבנות מנטאלית ברמות עוצמה שונות
  • הפרעות שינה – נשים רבות חוות הפרעות שינה כחלק מתופעות גיל המעבר, והטיפול בהחלט מתייחס גם לזה.

צמחים לטיפול בתופעות גיל המעבר

השימוש ברפואת הצומח (מטריה מדיקה) עתיק כתרבות האנושית. לא רק הסינים, כל תרבויות העולם משתמשות בצמחי המרפא הרבים, ובשילובם לכדי מרקחות ריפוי חזקות ומותאמות אישית. הפורמולות הצמחיות הסיניות ידועות בכל העולם בזכות הפוטנטיות הרבה שלהן, דרך שילובים נבונים במיוחד של צמחים הפועלים יחדיו בסימביוזה, ויוצרים תנועה של ריפוי במכלול האיברים המעורבים בתופעות גיל המעבר הטורדות אותך.

לאחר אבחון מלא של מצבך, הכולל תשאול עומק, בדיקת הדופק ומראה הלשון, ולעיתים מגע לאבחון הבטן ועוד, יותאמו לך נקודות דיקור חיוניות שמעודדות את הגוף בפעולת הריפוי. מעבר לכך, צמחים סינים חזקים ילוו אותך לתקופה זו. כך ניתן להרוויח טיפול בתופעות גיל המעבר בצורה הרמונית ומלאה.