טיול לפרו – לא עוד טיול!

טיול לפרו – לא עוד טיול!

פרו היא מדינת קסם. יש בה אותנטיות וצבע כמו שאין בהרבה מקומות אחרים בעולם. טיול לפרו, זה לא עוד טיול. זו חוויה יוצאת דופן שנשארת אתכם להרבה זמן. יש בה אתרים היסטוריים, מקדשים עתיקים ויפים, יערות גשם והעיר האבודה "מאצ'ו פיצ'ו". זהו טיול אל תרבות בני האינקה, לימה, ביקור באתר פאצק'מאק, שייט לגלאפגוס הקטנה, סיור בעיר הלבנה, כפרים אינדיאנים עתיקים ועוד.

לימה – עיר המלכים!

העיר לימה בירת פרו, מכונה "עיר המלכים" והיא שימשה בירת האימפריה הספרדית במשך 200 שנה. יש בה מבנים ארכיטקטוניים מרשימים, מנזר סן פרנסיסקו, כיכרות מפורסמים ועוד. היא גדולה, תוססת ויש בה הרבה אתרים מגוונים, שווקים וקניונים. בנוסף היא קרובה להרבה אטרקציות כדי לטייל במדינה. חיים בה כתשעה מיליון איש והיא העיר הגדולה ביותר ביבשת אמריקה.  היא עיר מודרנית מאוד מפותח, וממוקמת על חוף האוקיינוס השקט. על הצוק בו היא יושבת נבנתה טיילת מרשימה ולאורכה יש תצפיות ומבט פנורמי על העיר והים. טיול לפרו הרבה פעמים מתחיל בלימה.

ביקור בפצ'קמאק – אתר של בני האינקה

מדרום מזרח לעיר לימה, נמצא אתר אינקה  אשר נפתח למבקרים ואין מי שמדלג עליו במסגרת טיול לפרו. האתר הוא על שם אל בשם פאצ'קמאק ויש בו פירמידות, שרידי התיישבות של בני שבט האינקה, ארמון ועוד. מנהיגי האינקה היו מגיעים למקום לצורך ישיבות חשובות. במקום הוכשר שביל ולכן מתאפשר ביקור במקום. הוא היה מיושב במשך אלפי שנים, עוד לפני תקופת האינקה. אחרי הכיבוש הספרדי במהלך חפירות ארכיאולוגיות, התגלה במקום מזבח גדול, אשר שימש לפולחן לאלים.

גלפאגוס הקטנה של דארווין

לפני מאה ושמונים שנים, הגיע צ'ארלס דארווין לאיי גלפגוס. הוא היה אז חוקר צעיר ועל בסיס התצפיות שעשה באיים, הוא פיתח את הרעיון האבולוציוני.איי גלאפגוס מהווים את משכנם של איגואנות החיים כאן מזה אלפי שנים ועם עוד שפע של בעלי חיים נדירים. בנוסף יש במקום צמחיה נדירה שקשה לראות במקומות אחרים, כי במקום יש תנאים מיוחדים ששימרו זנים מיוחדים של צמחים וגם בעלי חיים.