מתי נחוצים לך שירותי VIP בנתב"ג?

מתי נחוצים לך שירותי VIP בנתב"ג?

אם צפויים להגיע אלייך אורחים חשובים מחו"ל, בוודאי מעסיקה אותך השאלה איך הם יגיעו מנתב"ג עד למקום המיועד. בין אם מדובר בקרובי משפחה שחשובים לך ובין אם מדובר על לקוח עסקי, חשוב שהם ירגישו בטוחים ובידיים טובות כבר מהנחיתה. שירותי VIP בנתב"ג מיועדים לספק בדיוק את זה.

מתי שירותי VIP בנתב"ג יכולים לשמש אותך?

  • כאשר חשוב לך לעשות רושם על לקוחותייך – אם צפויים להגיע אלייך לקוחות מחו"ל עלייך לדאוג להם מרגע ההגעה לארץ ועד לעזיבה. שירותי הסעה בנתב"ג ילוו אותם משער היציאה ועד ליעד.
  • כאשר קרובי משפחה שחשובים לך באים לבקר – אם צפויים להגיע קרובי משפחה לאירוע שלך או לביקור, הם ירגישו בבית עם שירותי VIP בנתב"ג. שירותי ההסעה יכולים להיות ליעד במלון או עד לפתח ביתך.
  • לאחר שהייה בחו"ל – אם יש לך נסיעה לחו"ל ובעיקר אם מדובר בנסיעת עבודה או טיסה ארוכה, שירות VIP יהיה השירות המושלם עבורך. דרך זו מבטיחה לך הגעה אל ביתך ברוגע, בלי צורך להמתין בתור למונית ובלי כל תלות בתחבורה הציבורית.

מה כוללים שירותי VIP בנתב"ג?

שירותי VIP בנתב"ג כוללים אנשי מקצוע שונים על פי הצורך ורכב מפנק. תפקידם של אנשי המקצוע הוא לאסוף את המגיעים לשדה התעופה ולהסיעם בבטחה, בנוחות וברוגע אל יעדם. ברגע היציאה, דייל או נהג יקבלו את פני המגיעים והוא ילווה אותם עד לרכב. הנהג ייקח את הנוסעים אל היעד כאשר הרכב עצמו נקי ומפנק.

שירותים שונים שיתכן ויהיה בהם צורך

בעת הזמנת שירותי הסעות משדה התעופה יתכן ויהיה לך צורך בשירותים נוספים. אם יש לך אורחים מחו"ל יתכן ויהיה לך חשוב שיהיה דייל שיאסוף אותם כבר מפתח המטוס. שירות זה יכול להיות יעיל במיוחד עם לקוחות או משקיעים ובמיוחד אם הם אינם דוברי אנגלית.

שירותים נוספים יכולים לכלול שירותי תרגום, שירות הלנה, אבטחה ועוד. כדאי להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום זה ולברר מולה אילו שירותים היא יכולה לספק וכיצד ניתן להבטיח למגיעים לארץ את החוויה הטובה ביותר.