בר מים, קולר מים, ומערכות מים מתקדמות

בר מים, קולר מים, ומערכות מים מתקדמות

ממש כמו מכונת הקפה הביתית, בר המים כבר מזמן לא נחשב לסחורה יוצאת דופן, והוא נכנס למרבית בתי האב בישראל. עם המים הקשים של ישראל, מים רווי אבנית וכלור, אין ספק שהעברת מי השתייה שלנו דרך מערכת נבונה של עם פילטר שמנקה אותם היא מהלך נבון, ויש אומרים שהוא ממש מהלך חובה.

אם אתם מתלבטים איזה מברי המים החדישים כדאי לכם לרכוש, דעו לכם שהשוק מלא בדגמים שונים, וכולם איכותיים ומציעים פתרון הרבה יותר טוב מאשר פשוט לפתוח ברז. מה שאומר שלא משנה מה תבחרו, אתם כבר במצב טוב יותר מבחינת מי השתייה שלכם, ויפה שעה אחת קודם.

קטלוג בר מים איכותי

  1. בר מים לעסק – אם אתם עסק קטן, גם בר מים ביתי יכול להתאים לכם. הזמן היחיד בו עלולה להיות בעיה הוא הפסקת הצהריים בה יוצאים מספר רב של עובדים להפסקה וצובאים על בר המים. במקרים כאלו, או בעסקים גדולים, בר מים עסקי וגדול יותר הוא הבחירה המתאימה יותר.
  2. בר מים ביתי – גם כאן כמות המשתמשים יכולה להכתיב את גודל הבר, אך במשפחה הישראלית הממוצעת גם מיני בר יכול להתאים, ולגמרי לענות על צרכי בני הבית במים קרים, מים חמים ומים רותחים כאחד.
  3. קולר מים – מכשיר פשוט, נוח ושימושי, שומר על המים שלכם קרים כל הזמן, ומאפשר גישה למים קרים בלחיצת כפתור. קולרים אלו נעים בטווח מחירים רחב מאוד, ומאפשרים לכל אחד למצוא את המכשיר המתאים לצרכיו.

מערכת בר מים מתקדמת

בר מים קלאסי לוקח מים מהברז, מסנן אותם, מעניק להם את הטמפרטורה המבוקשת, ומוזג אותם בהרמוניה ובצליל המוכר אל הכוס או הספל. מה עוד אפשר לבקש? ובכן, מערכות מים מתקדמות כוללות, בין היתר, את מערכת האוסמוזה ההפוכה.

מערכת זו הופכת את בר המים שלכם לגיבור על, ומציעה פילטרים עם יכולות טכנולוגיות שמאפשרות ניקיון יוצא דופן למים שלכם. התוצאה? מים טהורים לגמרי, חפים לחלוטין ממשקעי חומרים שעלולים להוות סכנה לבריאות שלכם ושל המשפחה שלכם.