חלונות לבית בהתאמה אישית

חלונות לבית בהתאמה אישית

על אף שלעתים נדמה שמדובר בפריט בסיסי למדי, לכל חלון בבית יש המון השפעה על האווירה, על התאורה ועל העיצוב בכלל. הוא שם לא רק כדי לאפשר לנו להכניס הביתה אוויר צלול, אלא גם כדי שנוכל להאיר את החלל בצורה טבעית ונעימה. עם העיצוב הנכון הוא מגלם תפקיד חשוב גם בכל הקשור למראה הכללי של הבית. אם כן, זה הזמן לעצור ולבחור חלונות לבית, ולעשות את זה נכון.

 

השאלה הראשונה: איזה חלון מתאים לכם?

באופן כללי אפשר להצביע על סוגים מרכזיים של חלונות, והם נבדלים אלה מאלה בעיצוב ובמנגנוני הפתיחה (והסגירה) שלהם. החלונות הקלאסיים כוללים דלת שנפתחת פנימה או החוצה, עם מסגרת שמחוברת אל המשקוף ומנגנון דחיפה או משיכה פשוט. את מקומם תפסו בעשורים האחרונות חלונות ההזזה, שחוסכים לנו לא מעט מקום ומאפשרים פתיחה מלאה בתנועה אחת פשוטה ומהירה. אפשרות נוספת היא לבחור בחלון שנפתח כלפי מעלה או מטה בהתאם לצורך, וזהו פתרון נהדר בוודאי במבנים רבי קומות.

 

השאלה השנייה: איזה חלון מתאים לחלל?

בחדרי הילדים חשוב לכם להתקין חלון שתוכלו לנעול בקלות, תוך שאתם מונעים את פתיחתו מהילדים שעשויים למעוד ברגע אחד של חוסר לתשומת לב. בסלון אתם משתוקקים לחלונות גדולים שיכניסו את האור הביתה ויאפשרו לכם ליהנות גם מהגינה היפה והמטופחת, וגם למטבח מגיע חלון משלו כדי שניתן יהיה לאפשר לריחות ולעשן לצאת בזמן שאתם מבשלים. אם כן, כדאי לוודא שאתם בוחרים חלון שמתאים לחלל הספציפי בו אתם מתמקדים.

 

השאלה השלישית: איזה סטייל מתאים לכם?

לבסוף, בחרו את הסגנון המועדף עליכם ושימו לב להשפעה שיש לחלון על העיצוב כולו. חלונות בלגיים יכולים לשדרג בקלות את הסלון הגדול ואת המטבח המעוצב, חלונות צרפתיים יכניסו לכם המון אור הביתה וגם בחדרים תוכלו לשלב חלונות מעוצבים ומיוחדים במינם. עם אנשי המקצוע הטובים והחברה הוותיקה שתציע לכם פתרונות מרהיבים לכל פינה בבית, החלונות שלכם עומדים להשתנות לבלי היכר, והכול בהתאמה אישית כמובן, לפי הצרכים הייחודיים שלכם והתנאים הקיימים בשטח.

 

אנדרסן מציעים מגוון רחב ועשיר ביותר של חלונות לבית ודלתות כניסה הנבדלים ביניהם במגוון תכונות דוגמת החומרים המשמשים למסגרות ולחיפויים החיצוניים, צורות הפתיחה, סוגי העץ המרכיבים את מסגרת החלון, סוגי הזכוכיות ועוד. כל אחד ואחת יכולים למצוא את החלונות האולטימטיביים והמתאימים ביותר לביתם. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://andersenwindows.co.il/.