יועץ משכנתאות: האיש שלך מול הבנק

יועץ משכנתאות: האיש שלך מול הבנק

רוב הישראלים ייקחו משכנתא בשלב זה או אחר בחייהם, ובעוד שבזמנו, לפני שיכולת לצלצל ליועץ משכנתאות, היית פשוט פונה אל הבנק, הרי שהיום זה מעשה כמעט בלתי נתפס. לבנק יש אינטרס ברור, לייצר לעצמו רווח, ושורת הרווח הזו נשענת לא מעט על הלוואות גדולות כגון משכנתא. ייעוץ מקצועי ממי שמוכר לך את המוצר הוא דבר נפלא, אבל גם ניגוד אינטרסים מסוים, ולא לחינם שוק חדש יחסית נוצר והפך עם השנים למוצר בלתי-ניתן להפרדה מהמשכנתא עצמה.

בין אם אתם כבר עם משכנתא, או שאתם בדיוק בדרך לקחת אחת, אל תעשו את זה לבד. תנו לאיש מקצוע את המושכות והתוצאות שלכם יהיו טובות הרבה יותר.

מה יועץ משכנתאות יכול לעשות בשבילי?

להיעזר ביועץ משכנתאות מקצועי לקבלת משכנתא זה כמו להיעזר בשף מקצועי כדי לקבל ארוחת ערב. איש מקצוע איכותי תמיד יוציא תחת ידיו משהו טוב יותר ממה שאדם ממוצע שאין לו יד ורגל בדבר יכול להפיק. מבין הדברים שיועצי משכנתא יכולים לעשות בשבילך ובשביל המשפחה שלך הם:

  • חיסכון כלכלי אסטרונומי – במונחים של עשרות אלפי שקלים
  • תכנון משכנתא מותאם אישית – ללא אינטרסים ובראייה לטווח ארוך
  • התאמת מסלול נכון – מי שניסה לקחת משכנתא לבד יודע – זה מסובך, ולא קל לבחור לבד

רשימה זו קצרה, אך טומנת בחובה ידע עשיר ומקיף ששווה לכם עשרות (ולפעמים מאות!) אלפי שקלים.

מחזור משכנתא עם יועץ משכנתאות

בין אם לקחתם משכנתא לבד, או אם לקחתם אותה עם ליווי וייעוץ משכנתא של איש מקצוע, שינויים ורפורמות מתרחשים מעת לעת, ועימם ההזדמנויות והאפשרויות לחסוך הון קטן, בטח בהלוואה כמו משכנתא, שלוקח שנים רבות להחזיר.

מבין הדברים החשובים שכדאי לכל בעל משכנתא לבדוק מעת לעת עם יועץ משכנתא פרטי זה את האפשרות למחזר את המשכנתא. יועץ טוב שומר את האצבע על הדופק ויודע על כל השינויים והחקיקה והתקנות החדשות, של הבנקים ושל המדינה כאחד. יועץ משכנתאות מקצועי יוכל, בבוא העת, להוריד משמעותית את נטל התשלומים שלכם, ולהביא אתכם לקו הגמר של התשלומים בנינוחות מרבית.