מעשנת בשר של טרייגר – תתכוננו, חייכם עומדים להשתנות לטובה

מעשנת בשר של טרייגר – תתכוננו, חייכם עומדים להשתנות לטובה

אתם נהנים מהבשר שלכם גם היום, בין אם אתם מכינים אותו בתנור, במחבת או על המנגל ביום העצמאות. מצד שני, אתם מבינים שאפשר לשדרג את החוויה הזו באופן משמעותי, להעניק לבשר ארומה נפלאה וטעם משובח, וזה גם לא חייב להיות כל כך מסובך. למעשה, זה אפילו די פשוט. הפתרון? מעשנת בשר איכותית שנמצאת אצלכם בחצר ומוכנה לפעולה בכל רגע נתון. 

 

מעשנת הבשר שמחזירה אתכם אל המקורות

האמת היא שטכניקות של עישון בשר הן לא המצאה חדשה, וכבר לפני אלפי שנים זו הייתה הטכניקה המובילה. היא זכתה לאהדה גדולה בזכות היכולת שלה לשמר את הטעם ואת החלבונים של הבשר, מה שהאריך את תוחלת החיים שלו ושדרג את החוויה כולה. עם השנים מצאנו פתרונות יצירתיים אחרים, כולל בישול עם פחמים או גז, עד שהופיעה מעשנת הבשר המופלאה של טרייגר והעניקה מעמד של כבוד לעץ וליתרונות הרבים שיש לו להציע, בפרט בהשפעתו על טעמו של הבשר.

 

מאה אחוז עץ טבעי

הרעיון שעמד מאחורי השיטה היה פשוט: במקום פחמים וגז, ובמקום שבבי עץ שעברו עיבוד וכללו חומרים לא-מאוד-מועילים, שבבי העץ במעשנת הבשר הנפלאה הזו הם שבבי עץ טבעי, בלי תוספים או כימיקלים. הפרט הזה שינה את כללי המשחק לחלוטין, והוא זה שהעניק לכל מנת בשר את הטעם המיוחד שלה, וגם ארומה מענגת וחוויה קולינרית בלתי רגילה. החום האחיד והמדויק רק תרם לאיכות הבישול ולתוצאה המצוינת.

 

הדרך הפשוטה להכין סטייק מושלם

באופן כללי, מעשנת בשר ביתית מאפשרת לכם להכין את הסטייק האהוב עליכם בחום גבוה ובזמן קצר, אבל מי שמחפש דרך טובה יותר להכין את מנת הבשר המנצחת יעדיף שיטה מעט אחרת. במקום בישול קצר ומהיר תוכלו להפעיל את המעשנת על חום של שמונים מעלות בלבד, ואחרי תיבול קל (פלפל ומלח מספיקים בהחלט) תוכלו לבשל אותו למשך כחצי שעה או 30 דקות, ובודקים מפעם לפעם שהחום הפנימי שלו לא עולה מעל חמישים מעלות. בשלב הזה אפשר להוציא את הסטייק, להעלות את החום של המעשנת ולהחזיר אותו לחמש דקות נוספות מכל צד, רגע לפני שהוא מוכן לנגיסה עסיסית במיוחד.

 

מעוניינים לרכוש מעשנת בשר? Traeger Grills מעשנת בשר, גריל בשר וטאבון מציעים לכם מגוון רחב של מעשנות בשר, אביזרים למנגל, כלים למנגל, תבלינים לעל האש, וכיסוי למנגל. לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר בטלפון מספר: 1800-10-12-84 או בקרו אותנו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://www.traegergrills.co.il/.