טניס שולחן – כיצד לרכוש את השולחן הטוב ביותר

טניס שולחן – כיצד לרכוש את השולחן הטוב ביותר

משחק פופולרי ביותר

בשנים האחרונות ניתן לראות כי טניס שולחן הפך למשחק פופולרי ביותר ואנשים נהנים מהמשחק בבית הפרטי שלהם. אם בעבר אנשים רכשו מנוי לקאנטרי במטרה לשחק את המשחק הרי כיום אין זה כך וניתן ליהנות ממשחק בבית הפרטי.  

כיום ניתן למצוא שולחנות רבים במחירים שונים ולכן צריך לבצע השוואת מחירים טרם רכישת השולחן במטרה לרכוש את השולחן המתאים ביותר. בבואכם לרכוש את השולחן, יש להדגיש כי קיימות רמות שונות של המשחק ולכן רצוי לשאול מהי מטרת הרכישה – האם מדובר במשחק מקצועי או שמא במשחק חובבני?  

 מה ההבדל בין שולחן פנים לשולחן חוץ

במסגרת משחק טניס שולחן קיימים הבדלים בין שולחן פנים לבין שולחן חוץ. שולחן פנים מיועד למשחק בשטח סגור כמו מרתף או מחסן. לעומת זאת, שולחן חוץ מיועד למרפסת או חצר. ההבדל המרכזי ביניהם בא לידי ביטוי בעמידות השולחן לתנאי מזג האוויר. שולחנות חוץ איכותיים יהיו עמידים למים ושמש.  

שולחן פנים בנוי ממשטח עץ הנחשב לשולחן איכותי, אך שולחן חוץ בנוי ממשטח פיברגלס. טרם רכישת השולחן חשוב לווודא את מיקומו – האם יהיה זה שולחן המיועד לחןץ או שמא שולחן המיועד לפנים הבית.

כמה פעמים אתם משחקים בטניס

אחת השאלות החשובות ביותר בבואכם לרכוש שולחן לטובת משחק טניס שולחן ההמלצה היא לשאול את עצמכם כמה פעמים את משחקים טניס? וכן כמה אנשים משחקים במשחק – האם מדובר בקהל ילדים או מבוגרים? מדובר בשאלות חשובות אשר יסייעו לכם לבחור את השולחן המתאים ביותר. ההמלצה היא להיוועץ עם מוכרים ותיקים בתחום במטרה לבחור את השולחן הטוב ביותר.

כפי  שניתן לראות, ישנם לא מעט פרמטרים לבחירת השולחן כאשר את הבחירה יש לבצע בהתאם להעדפות שלכם. ישנם מקרים בהם תראו שולחנות יפים אבל לא באמת יהיה לכם צורך לרכוש אותם ולכן מדובר במשימה אשר יש להקדיש לה לא מעט זמן על מנת לבחור את השולחן המתאים ביותר אשר תעשו בו שימוש רב לאורך תקופה ארוכה.